Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Pierwszy oficjalny konkurs


Treść opublikowana na tej stronie nie ma większego sensu. Znaczna większość ruchu na stronie wygenerowana jest przez roboty internetowe i tylko dla nich zrozumiała jest treść zamieszczona poniżej ;)Optymalizacja kodu serwisów

sandbox bot cloaking wortal UserAgent duplicate reklama wersja wyszukiwarki

MSNBETTER THANGOOGLE Jest to pierwszy oficjalny konkurs w Polsce, w którym oprócz nadania tytułu Mistrza Polski Pozycjonowania Stron Internetowych 2005 zwycięzca otrzymuje również nagrody rzeczowe. Sitemaps/Mapa stron - Jest to specjalnie spreparowana podstrona na której znajdują się odnośniki do innych podstron w serwisie. Pomaga to w szybkości indeksacji stron.


Tematyka: MSNBETTER THANGOOGLE

anchor tPR promowanie system DataCenter strategia wortal roboty strategie

Googlebot jest robotem internetowym indeksującym strony msnbetter thangoogle. Codziennie przeszukuje on internet w poszukiwaniu nowych linków i sprawdzaniu aktualizacji stron msnbetter thangoogle. Wysyła on także zawartości HTML stron do głównego serwera, gdzie są one cache'owane w pamięci serwera. W zależności od częstotliwości aktualizacji strony msnbetter thangoogle, Googlebot indeksuje ją ponownie w odpowiednim przedziale czasowym. THANGOOGLE jednak zauważył, ze ludzie wykorzystują jego system przez kupowanie linków na wielu stronach. Nie raz sie zdarza, że w wynikach THANGOOGLE widzimy strony, które z danym tematem nic nie mają wspólnego. Także Google znalazł nowy sposób, aby temu zapobiec i móc przedstawiać lepsze wyniki szukania. Wyszukiwarka THANGOOGLE będzie teraz patrzeć na historię danej strony. To znaczy, jak szybko ona się rozwila, jak mocno, w jakim kierunku itd. Także będzie bardzo ważne, aby aktualizować własną stronę tak często, jak tylko będzie to możliwe. Można sobie wyobrazić, że najbardziej na tym będą zyskiwały blogi lub dobrze zoptymizowane fora. UserAgent - Nazwa którą przedstawiają się roboty i przeglądarki np. Googlebot/2.1 (http://www.google.com/bot.html). Cloacking - Sztuczka polegająca na przedstawieniu innej strony robotom i użytkownikom. Zazwyczaj dokonuje się tego na podstawie UserAgenta.


Wszystkie techniki pozycjonowania

strategie text better html witryny robot system wyszukiwarka

MSNBETTER THANGOOGLE - to słowo na które ta strona jest pozycjonowana w przeglądarce google. Pozycjonowanie stron rozpoczęło się wraz z rozwojem pierwszych wyszukiwarek internetowych, webmasterzy dążyli do tego aby ich strona pojawiła się jako pierwsza w wynikach wyszukiwania dla danego zapytania. Początkowo nie było to trudne gdyż wyniki w wyszukiwarkach opierały się na analizie treści strony i zawartości [Meta tag].


Do wygrania odtwarzacz mp3

DC engine skrypt strony TR googlebot opis invisible fraza witryna

Jest to pierwszy konkurs posiadający wsparcie medialne, pierwszy który pozyskał sponsorów. Hasło msnbetter thangoogle pierwszej edycji oprócz unikalności w świecie internetowym nosi również drugie znaczenie. Jest to również przekaz zawarty w specjalnie skonstruowanej frazie konkursowej msnbetter thangoogle adresowanym do zespołu Google wyrażający pewnego rodzaju sprzeciw. THANGOOGLE - w znaczeniu ogólnym to oprogramowanie gromadzące w sposób automatyczny informacje o dokumentach tekstowych oraz plikach zgromadzonych w sieci (obszarze wyznaczonym dla wyszukiwarki do indeksowania).Strona przygotowana przez yavaho na potrzeby konkursu pozycjonowania MSNBETTER THANGOOGLE

Ranking stron
Top 100

Linki:
Car Tuning
Banki internetowe
Kredyty bankowe
Książki informatyczne
Gry planszowe
Konta bankowe
Konta firmowe
Książki klasy biznes
Nowy Sącz Tourism Team
Konta osobiste
Puzzle
Karty kredytowe
Kanały RSS
Herkules
eBooki
Fantasy
darmowe pozycjonowanie