Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Projektowanie i tworzenie


Treść opublikowana na tej stronie nie ma większego sensu. Znaczna większość ruchu na stronie wygenerowana jest przez roboty internetowe i tylko dla nich zrozumiała jest treść zamieszczona poniżej ;)



Pozycjonowanie MSNBETTER THANGOOGLE

msnbetterthangoogle witryny ToolBar msnbot reklamowanie cloaking metody

Startujemy w konkursie na fraze: msnbetter thangoogle. Komunikat zawarty w treści konkursowej frazy adresowany jest do Zespołu Google - stąd odwołanie do języka angielskiego. W związku z ogromnym zainteresowaniem pozycją danej strony w wyszukiwarce zaczęto stosować różnorodne metody pozycjonowania min takie których nie akceptują twórcy wyszukiwarek lub nie są zgdodne z zaleceniami dla tworzących strony np z ThanGoogle Information for Webmasters gdyż zaśmiecają wyniki wyszukiwania. Te metody zaczeto nazywać nieetycznymi. Link - Nazywamy tak odnośnik/hiperłącze znajdujące się na stronie.


MSNBETTER THANGOOGLE prawda czy fałsz?

BL tPR than title internetowe wortal SiteMaps reklamowanie www

Odrębnym, choć równie ważnym, celem jest przekonanie reklamodawców, że tego typu promocja jest równie skuteczna jak reklamy w tradycyjnych mediach, szczególnie w radio i prasie, a w przeciwieństwie do nich trafia jedynie do odbiorców których ona interesuje. Sądzisz, że jesteś dobry w pozycjonowaniu stron internetowych? Udowodnij sobie i światu, że nie ma lepszych od Ciebie. Najprostszym i najszybszym sposobem na zdobycie bezpłatnych linków jest dodawanie wpisu swojej strony do katalogów. Z hasłem MSNBETTER THANGOOGLE chcemy dotrzeć do Google z naszym sprzeciwem wobec nierównoprawnego traktowania twórców stron internetowych w ramach programu AdSense.


Pozycjonowanie MSNBETTER THANGOOGLE

algorytm ranking xhtml promocja strony katalogi page

Wybór frazy konkursowej msnbetter thangoogle jest nieprzypadkowy - łączy ona walory anagramu i czytelnego komunikatu - piszą organizatorzy. Rozpoczął się dość oryginalny konkurs pod nazwą Mistrzostwa Polski Pozycjonowania Stron Internetowych 2005 zorganizowany przez grupę SEOPL oraz Forum PiO poświęcone pozycjonowaniu i optymalizacji. Jest to pierwszy konkurs posiadający wsparcie medialne, pierwszy który pozyskał sponsorów. Hasło msnbetter thangoogle pierwszej edycji oprócz unikalności w świecie internetowym nosi również drugie znaczenie. Jest to również przekaz zawarty w specjalnie skonstruowanej frazie konkursowej msnbetter thangoogle adresowanym do zespołu Google wyrażający pewnego rodzaju sprzeciw. Wersja archiwalna strony ThanGoogle z 11 listopada 1998 roku.


Pozycja Msnbetter Thangoogle

google katalogi PageRank spam than BL opis web

MSNBETTER korzysta m.in. z zasobów encyklopedii Microsoft Encarta oraz MSN Music, przewidziano też wyszukiwanie plików wideo, dostęp bezprzewodowy oraz zwiększenie możliwości spersonalizowanego wyszukiwania informacji. W zaawansowanych opcjach mechanizmu dostępne jest m.in. zawężanie wyszukiwania do języka, domeny lub rejonu geograficznego. Na pozycję strony w wyszukiwarkach ma wpływ wiele czynników, z wewnętrznymi algorytmami działania wyszukiwarek na czele. Główne elementy dobrej pozycji w wyszukiwarkach internetowych to odpowiednia treść strony oraz popularność strony wśród użytkowników i zasobów danej wyszukiwarki. rPR/Real PageRank - Takim skrótem określa się realny PageRank strony. Gdyż Google dla siebie wykonuje updaty PR cały czas(rPR), a wyniki pokazuje nam średnio raz na kwartał( tPR ).


Reklama internetowa na najwyższym poziomie

comment haslo roboty DC TrustRank optymalizacja haslo katalogi wyniki

MSNBetter to wyszukiwarka internetowa firmy Microsoft, wprowadzona oficjalnie 1 lutego 2005. Czy msnbetter jest lepsza ? By wziąć udział w konkursie pozycjonowania wystarczy dokonać rejestracji uczestnika na stronie ttp://konkurs2005.seopl.org gdzie dostępny jest również Regulamin konkursowy oraz lista prezentów. Aby uzyskać dostęp do strony MSNBETTER THANGOOGLE, trzeba posłużyć się programem komputerowym, który nazywamy przeglądarką internetową. Przeglądarka łączy się z serwerem internetowym, skąd pobiera pewien zbiór informacji określany jako strona internetowa. Strona internetowa może zostać wyświetlona, zapisana w lokalnym systemie plików czy wydrukowana. SEO/Search Engine Optimization - Angielska nazwa określająca pozycjonowanie stron.


Pozycjonowanie MSNBETTER THANGOOGLE

better opis strona UserAgent reklama roboty algorytm keywords skrypt

MSN może przebić Google, a więc dlatego wymyślono konkurs na frazę MSNBETTER THANGOOGLE, który ma na celu zwrócenie uwagi Google na rosnącą konkurencję. Innym, nie mniej ważnym elementem jest przekaz zawarty w specjalnie skonstruowanej frazie konkursowej adresowanym do Zespołu Google. Jest to pierwszy konkurs posiadający wsparcie medialne, pierwszy który pozyskał sponsorów. Hasło msnbetter thangoogle pierwszej edycji oprócz unikalności w świecie internetowym nosi również drugie znaczenie. Jest to również przekaz zawarty w specjalnie skonstruowanej frazie konkursowej msnbetter thangoogle adresowanym do zespołu Google wyrażający pewnego rodzaju sprzeciw. Mówiąc o linkach, to THANGOOGLE będzie również liczył, ile nowych linków się pojawia dla podstron (nie tylko strony głownej!) twojej strony internetowej. To jest jeszcze jeden aspekt, który pomoże dobrze zoptymalizowanym stronom. Strony czesto linkują tylko na link do artykulu, nie na samą stronę.



Strona przygotowana przez yavaho na potrzeby konkursu pozycjonowania MSNBETTER THANGOOGLE

Ranking stron
Top 100

Linki:
Car Tuning
Banki internetowe
Kredyty bankowe
Książki informatyczne
Gry planszowe
Konta bankowe
Konta firmowe
Książki klasy biznes
Nowy Sącz Tourism Team
Konta osobiste
Puzzle
Karty kredytowe
Kanały RSS
Herkules
eBooki
Fantasy




darmowe pozycjonowanie