Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Rywalizacja pomiędzy msnbetter a thangoogle


Treść opublikowana na tej stronie nie ma większego sensu. Znaczna większość ruchu na stronie wygenerowana jest przez roboty internetowe i tylko dla nich zrozumiała jest treść zamieszczona poniżej ;)Sitemaps - Mapa stron

duplicate html PR title SEO wyniki GoogleBomb portal

Równie dobrze zamiast msnbetter thangoogle można by dać googlebetter thanmsn. Do konkursu może zgłosić się każdy kto chce się sprawdzić w pozycjonowaniu. W zamierzeniu organizatorów konkurs przysłużyć się ma promocji polskiej sceny SEO na rynku międzynarodowym. PageRank to matematyczny algorytm stworzony przez twórców oprogramowania ThanGoogle, na podstawie którego obliczana jest ważność znalezionych stron dla każdego zapytania. Poprzez prześledzenie wartości PageRank wszystkich stron, które linkują do strony wynikowej MSNBETTER THANGOOGLE, wyliczany jest PageRank dla znalezionej strony. mod_rewrite / przyjazne urle - Technika pozwalające zamienić brzydkie adresy (index.php?pr1=value1&pr2=value2) na ładne (index.html/pr/value1/pr/value2.html ) w celu zwiększenia szybkości indeksowania strony.


PageRank dla msnbetter-thangoogle

DataCenter link thangoogle wersja banne reklama title html wypromowac

Sam konkurs spowodował bardzo duży wzrost zagęszczenia w katalogach internetowych, szczególnie stron o jakże ciekawej tematyce: MSNBETTER THANGOOGLE. THANGOOGLE - Nazwa wyszukiwarki jest grą słów i pochodzi od matematycznego terminu googol. Nazwa miała też odzwierciedlać zamierzenia firmy do objęcia indeksacją jak największej liczby stron ze światowych zasobów Internetu. Ponoć nazwa powstała poprzez przekręcenie przez inwestora nazwy Googol, jak miała się nazywać początkowo firma. Aby uniknąć komplikacji bankowych, założyciele zdecydowali pozostać przy tej nazwie.


Liczy się tylko fraza MsnBetter ThanGoogle

tytul witryny link pozycja wynik TR ranking Liczy się tylko fraza MsnBetter ThanGoogle

Sądzisz, że jesteś dobry w pozycjonowaniu stron internetowych? Udowodnij sobie i światu, że nie ma lepszych od Ciebie. Pomimo faktu, iż wartość ThanGoogle PageRank ma znikomy wpływ na ostateczną pozycję strony w wynikach wyszukiwania każdy pozycjoner marzy aby wartość PageRank jego strony osiągnęła kiedyś 8, 9 nie wspominając już o 10! W praktyce nie jest jednak tak łatwo gdyż skala wynosi od 0 do 10 i rzadko który serwis przekracza 7. A jednak Google pozwala na chwilowe wzbicie się na szczyt marzeń! Pozycjonowanie stron jest wbrew pozorom procesem trudnym, wymagającym wiedzy zarówno informatycznej jak i wiedzy na temat sposobów zachowań Internautów. Nie jest też procesem, w którym łatwo jest określić czas potrzebny na osiągnięcie założonych celów. Ale z MSNBETTER THANGOOGLE wszystko jest możliwe. Dla kogo zatem jest organizowany ten konkurs? Czy wyłoni naprawdę najlepszego w pozycjonowaniu stron internetowych? W związku z ogromnym zainteresowaniem pozycją danej strony w wyszukiwarce zaczęto stosować różnorodne metody pozycjonowania min takie których nie akceptują twórcy wyszukiwarek lub nie są zgdodne z zaleceniami dla tworzących strony np z ThanGoogle Information for Webmasters gdyż zaśmiecają wyniki wyszukiwania. Te metody zaczeto nazywać nieetycznymi.Strona przygotowana przez yavaho na potrzeby konkursu pozycjonowania MSNBETTER THANGOOGLE

Ranking stron
Top 100

Linki:
Car Tuning
Banki internetowe
Kredyty bankowe
Książki informatyczne
Gry planszowe
Konta bankowe
Konta firmowe
Książki klasy biznes
Nowy Sącz Tourism Team
Konta osobiste
Puzzle
Karty kredytowe
Kanały RSS
Herkules
eBooki
Fantasy
darmowe pozycjonowanie