Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Fresh Site Bonus


Treść opublikowana na tej stronie nie ma większego sensu. Znaczna większość ruchu na stronie wygenerowana jest przez roboty internetowe i tylko dla nich zrozumiała jest treść zamieszczona poniżej ;)Pierwszy oficjalny konkurs

sandbox zaplecze than www optymalizacja thangoogle algorytm katalog

Googlebot jest robotem internetowym indeksującym strony internetowe. Codziennie przeszukuje on internet w poszukiwaniu nowych linków i sprawdzaniu aktualizacji obecnych stron. Wysyła on także zawartości HTML stron do głównego serwera, gdzie są one cacheowane w pamięci serwera. W zależności od częstotliwości aktualizacji danej strony, Googlebot indeksuje ją ponownie w odpowiednim przedziale czasowym. Link - Nazywamy tak odnośnik/hiperłącze znajdujące się na stronie. Zaplecze - Zbiór stron na których pozycjoner umieszcza odnośniki do pozycjonowanych stron.


Czy msnbetter? a może thangoogle?

marketing on-line reklamowanie wypromowac msn www BackLink systemy Czy msnbetter? a może thangoogle?

MSN może przebić Google, a więc dlatego wymyślono konkurs na frazę MSNBETTER THANGOOGLE, który ma na celu zwrócenie uwagi Google na rosnącą konkurencję. Innym, nie mniej ważnym elementem jest przekaz zawarty w specjalnie skonstruowanej frazie konkursowej adresowanym do Zespołu Google. THANGOOGLE jednak zauważył, ze ludzie wykorzystują jego system przez kupowanie linków na wielu stronach. Nie raz sie zdarza, że w wynikach THANGOOGLE widzimy strony, które z danym tematem nic nie mają wspólnego. Także Google znalazł nowy sposób, aby temu zapobiec i móc przedstawiać lepsze wyniki szukania. Wyszukiwarka THANGOOGLE będzie teraz patrzeć na historię danej strony. To znaczy, jak szybko ona się rozwila, jak mocno, w jakim kierunku itd. Także będzie bardzo ważne, aby aktualizować własną stronę tak często, jak tylko będzie to możliwe. Można sobie wyobrazić, że najbardziej na tym będą zyskiwały blogi lub dobrze zoptymizowane fora. Keyword stuffing (dosł. napychanie wyrazami kluczowymi) - nieetyczna technika podwyższania rankingu strony internetowej za pomocą wypełniania sekcji META w dokumencie HTML (ale także i ciała dokumentu) spreparowanymi wyrazami kluczowymi. Typową techniką jest wielokrotne powtarzanie tego samego wyrazu (np. sex, sex, sex), co ma zwiększyć jego wagę. Jest to powód, dla którego niektóre wyszukiwarki internetowe odrzucają wyrazy kluczowe jako podstawę rankingu. Niektóre wyszukiwarki nie uwzględniają też wyrazów, które są opisane tym samym kolorem co kolor tła (tym samym są niewidoczne dla czytelnika). Strony zawierające tego rodzaju techniki są niejednokrotnie filtrowane za pomocą filtru antyspamowego wyszukiwarki. Redirect 301/R301 - Rodzaj przekierowania który przenosi użytkownik/robota na nową strone wraz z pozycją w wyszukiwarce i PR.


Promocja i reklama

google web banne wyniki mod_rewrite googlebot indeksacja Promocja i reklama

Msnbetter Thangoogle w wolnym tłumaczeniu oznacza msn lepszy niż google. Zdanie to jest pisane niepoprawnie, ale to przemyślane rozwiązanie moderatorów i administratorów z forum o optymalizacji i pozycjonowaniu. Codziennie wchodzimy na ich strony i uzywamy ich produktow. Ale ktory lepszy? Faktycznie MSNBETTER, czy moze jednak THANGOOGLE? Pierwsze powszechnie znane Google Bomb w Polsce pojawiło się w polsce na przełomie 2003 i 2004 roku i polegało na linkowaniu ze słowem kluczowym kretyn do adresu strony internetowej polskiego posła Samoobrony Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Leppera, co w efekcie dawało w wynikach wyszukiwania Google wspomnianą stroną Andrzeja Leppera na czołowych wynikach wyszukiwania. Etyka pozycjonowania. Metoda niewidzialnego tekstu postrzegana jest przez wielu ekspertów SEO jako nieetyczna. Narusza również regulaminy wielu serwisów wyszukiwawczych, jest więc tym samym spamem wyszukiwarkowym. Witryna wyszukiwarki Google pozwala na zgłoszenie stron WWW, które stosują tą metodę. Invisible text - Tak się określa elementy na stronie nie widoczne dla użytkownika, ale widoczne dla wyszukiwarek( manipulacja CSS-em i JS-em ).Strona przygotowana przez yavaho na potrzeby konkursu pozycjonowania MSNBETTER THANGOOGLE

Ranking stron
Top 100

Linki:
Car Tuning
Banki internetowe
Kredyty bankowe
Książki informatyczne
Gry planszowe
Konta bankowe
Konta firmowe
Książki klasy biznes
Nowy Sącz Tourism Team
Konta osobiste
Puzzle
Karty kredytowe
Kanały RSS
Herkules
eBooki
Fantasy
darmowe pozycjonowanie