Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Techniki Thangoogle


Treść opublikowana na tej stronie nie ma większego sensu. Znaczna większość ruchu na stronie wygenerowana jest przez roboty internetowe i tylko dla nich zrozumiała jest treść zamieszczona poniżej ;)Msn Better Than Google

algorytm linki tytul SEO wortal msn roboty Msn Better Than Google

Wybór frazy konkursowej msnbetter thangoogle jest nieprzypadkowy - łączy ona walory anagramu i czytelnego komunikatu - piszą organizatorzy. Równie dobrze zamiast msnbetter thangoogle można by dać googlebetter thanmsn. Do konkursu może zgłosić się każdy kto chce się sprawdzić w pozycjonowaniu. Do wygrania są również nagrody rzeczowe. Konkurs msnbetter thangoogle ma na celu popularyzacje pozycjonowania jako metody promocji w Internecie. W zamierzeniu organizatorów ma również spełnić rolę edukacyjną, a przede wszystkim być dobrą zabawą dla każdego uczestnika. Jeszcze raz podkreslam, ze przez te ogromna zmiane firmy, które sprzedają linki, będą musiały przemyśleć swoje działanie. Teraz, to ''dobrymi linkami'' bedą tylko linki, które bedą używane przez czytelników stron - to znaczy, ze musialyby one znajdowac sie w tekscie. Z tego wszystkiego wynika, że na tym wygrają strony, ktore linkują na wiele innych. Także strony, ktore mają dużo treści lub kontent z wieloma pasującymi linkami, najbardziej wzrosną w rankingach. Etyka pozycjonowania. Metoda niewidzialnego tekstu postrzegana jest przez wielu ekspertów SEO jako nieetyczna. Narusza również regulaminy wielu serwisów wyszukiwawczych, jest więc tym samym spamem wyszukiwarkowym. Witryna wyszukiwarki Google pozwala na zgłoszenie stron WWW, które stosują tą metodę.


Strategia Thangoogle

search html kluczowe skrypt wyniki sitemap indeksacja optymalizacja

Codziennie wchodzimy na ich strony i uzywamy ich produktow. Ale ktory lepszy? Faktycznie MSNBETTER, czy moze jednak THANGOOGLE? Google zauważył, że ludzie wykorzystują jego system przez kupowanie linków na wielu stronach i znalazł nowy sposób, aby temu zapobiec i móc przedstawiać lepsze wyniki szukania.


Strategia Msnbetter

invisible robot than wypromowac description PR wyszukiwarki wynik xml

Msnbetter Thangoogle w wolnym tłumaczeniu oznacza msn lepszy niż google. Zdanie to jest pisane niepoprawnie, ale to przemyślane rozwiązanie moderatorów i administratorów z forum o optymalizacji i pozycjonowaniu. Im większa ilość linków z innych stron do naszej strony msnbetter thangoogle tym częstsze odwiedziny robota google oraz wyższy PageRank - jak twierdzi definicja. W praktyce jednak posiadanie PageRank 0 i odnotowywanie wizyt robota sieciowego Google nawet co 24 godziny jest naturalnym zjawiskiem. Wynika to z faktu, iż wartość PageRank jest aktualizowana zaledwie kilka razy do roku a powiązania odnośników z zewnętrznych stron aktualizowane są w zasadzie na bieżąco. MSNBETTER korzysta m.in. z zasobów encyklopedii Microsoft Encarta oraz MSN Music, przewidziano też wyszukiwanie plików wideo, dostęp bezprzewodowy oraz zwiększenie możliwości spersonalizowanego wyszukiwania informacji. W zaawansowanych opcjach mechanizmu dostępne jest m.in. zawężanie wyszukiwania do języka, domeny lub rejonu geograficznego.


Anchor - Nazwa pod którą wyświetla się link

BL algorytm google wortal DataCenter online metody technika xml Anchor - Nazwa pod którą wyświetla się link

MSNBetter to wyszukiwarka internetowa firmy Microsoft, wprowadzona oficjalnie 1 lutego 2005. Czy msnbetter jest lepsza ? Jako wyszukiwarka internetowa, THANGOOGLE zostało założone przez Larry Page'a oraz Sergey Brina w 1996 roku, jako projekt Uniwerytetu Stanforda. Wedle ich sposobu rozumowania, wyszukiwarka oparta na matematycznej analizie zależności pomiędzy stronami internetowymi działałaby lepiej, niż metody zwykłego segregowania wyników na podstawie częstotliwości występowania wyszukiwanej frazy. Na początku, nazwą roboczą powstałej wyszukiwarki było słowo BackRub, pochodzące od angielskiego słowa backlink, oznaczającego ilość stron linkujących do danego wyniku. Najważniejszą technologią THANGOOGLE, która została opatentowana jest PageRank, czyli system segregowania wyników na stronach wynikowych. PageRank to matematyczny algorytm stworzony przez twórców oprogramowania Google, na podstawie którego obliczana jest ważność znalezionych stron dla każdego zapytania. Poprzez prześledzenie wartości PageRank wszystkich stron, które linkują do strony wynikowej, wyliczany jest PageRank dla znalezionej strony. Do przeszukiwania i indeksowania zasobów Internetu THANGOOGLE wykorzystuje rozmieszczone w różnych miejscach na kuli ziemskiej serwerownie, działające w oparciu o system operacyjny GNU Linux. Dokładna liczba jest celowo trzymana przez firmę Google w tajemnicy i podlega tylko szacunkowym ocenom przez ekspertów z branży komputerowej. Indeks bazy danych Google i kopie stron internetowych zajmują pamięć o rozmiarze tysięcy terabajtów. Na pozycję strony w wyszukiwarkach ma wpływ wiele czynników, z wewnętrznymi algorytmami działania wyszukiwarek na czele. Główne elementy dobrej pozycji w wyszukiwarkach internetowych to odpowiednia treść strony oraz popularność strony wśród użytkowników i zasobów danej wyszukiwarki.Strona przygotowana przez yavaho na potrzeby konkursu pozycjonowania MSNBETTER THANGOOGLE

Ranking stron
Top 100

Linki:
Car Tuning
Banki internetowe
Kredyty bankowe
Książki informatyczne
Gry planszowe
Konta bankowe
Konta firmowe
Książki klasy biznes
Nowy Sącz Tourism Team
Konta osobiste
Puzzle
Karty kredytowe
Kanały RSS
Herkules
eBooki
Fantasy
darmowe pozycjonowanie