Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Promowanie MSNBETTER THANGOOGLE


Treść opublikowana na tej stronie nie ma większego sensu. Znaczna większość ruchu na stronie wygenerowana jest przez roboty internetowe i tylko dla nich zrozumiała jest treść zamieszczona poniżej ;)Tematyka: MSNBETTER THANGOOGLE

duplicate better strategia link skrypt cloaking promocja Tematyka: MSNBETTER THANGOOGLE

MsnBetter ThanGoogle - Strona na potrzeby konkursu czy msnbetter, a może thangoogle? Zdobywca 1. miejsca otrzyma: Tytuł Mistrza Polski Pozycjonowania Stron Internetowych 2005. W zamierzeniu organizatorów ma również spełniać rolę edukacyjną, a przede wszystkim być dobrą zabawą dla każdego uczestnika. MSNBETTER THANGOOGLE Jest to pierwszy oficjalny konkurs w Polsce, w którym oprócz nadania tytułu Mistrza Polski Pozycjonowania Stron Internetowych 2005 zwycięzca otrzymuje również nagrody rzeczowe. Jest to pierwszy konkurs posiadający wsparcie medialne, pierwszy który pozyskał sponsorów. Hasło msnbetter thangoogle pierwszej edycji oprócz unikalności w świecie internetowym nosi również drugie znaczenie. Jest to również przekaz zawarty w specjalnie skonstruowanej frazie konkursowej msnbetter thangoogle adresowanym do zespołu Google wyrażający pewnego rodzaju sprzeciw. mod_rewrite / przyjazne urle - Technika pozwalające zamienić brzydkie adresy (index.php?pr1=value1&pr2=value2) na ładne (index.html/pr/value1/pr/value2.html ) w celu zwiększenia szybkości indeksowania strony.


Sitemaps - Mapa stron

search system duplicate better TrustRank portal Sitemaps - Mapa stron

MSN może przebić Google, a więc dlatego wymyślono konkurs na frazę MSNBETTER THANGOOGLE, który ma na celu zwrócenie uwagi Google na rosnącą konkurencję. Innym, nie mniej ważnym elementem jest przekaz zawarty w specjalnie skonstruowanej frazie konkursowej adresowanym do Zespołu Google. Dla kogo zatem jest organizowany ten konkurs? Czy wyłoni naprawdę najlepszego w pozycjonowaniu stron internetowych? PageRank jest rozwinięciem znanej od dawna heurystyki, wedle której jakość tekstu jest proporcjonalna do ilości tekstów, które się na niego powołują. Rozwinięcie zaproponowane przez autorów Google polegało na ważeniu sumy linków wskazujących na rozpatrywany tekst ich własną wartością PageRank. Innymi słowy: jeśli na dany tekst powołuje się artykuł, który sam ma wysoką ocenę, ma to większe znaczenie niż gdy na ten sam tekst powołuje się mało popularna strona. mod_rewrite / przyjazne urle - Technika pozwalające zamienić brzydkie adresy (index.php?pr1=value1&pr2=value2) na ładne (index.html/pr/value1/pr/value2.html ) w celu zwiększenia szybkości indeksowania strony.


Zaawansowane rozwiązania SEO

search strategia msn thangoogle tytul GoogleBomb metoda wynik

Aby strona była dobrze rozpoznawalna przez wyszukiwarki, trzeba ją dobrze zaprojektować ale w tym przypadku liczy się tylko fraza MsnBetter ThanGoogle. Innym, nie mniej ważnym elementem jest przekaz zawarty w specjalnie skonstruowanej frazie konkursowej adresowanym do Zespołu Google. THANGOOGLE - Nazwa wyszukiwarki jest grą słów i pochodzi od matematycznego terminu googol. Nazwa miała też odzwierciedlać zamierzenia firmy do objęcia indeksacją jak największej liczby stron ze światowych zasobów Internetu. Ponoć nazwa powstała poprzez przekręcenie przez inwestora nazwy Googol, jak miała się nazywać początkowo firma. Aby uniknąć komplikacji bankowych, założyciele zdecydowali pozostać przy tej nazwie. Ban - Wyrzucenie całej strony z wyszukiwarki. By sprawdzić czy domena nie została zbanowana np. w google wpisujemy 'site:domena.pl'. Jeżeli nie będzie żadnego wyniku to strona wyleciała z wyszukiwarki.Strona przygotowana przez yavaho na potrzeby konkursu pozycjonowania MSNBETTER THANGOOGLE

Ranking stron
Top 100

Linki:
Car Tuning
Banki internetowe
Kredyty bankowe
Książki informatyczne
Gry planszowe
Konta bankowe
Konta firmowe
Książki klasy biznes
Nowy Sącz Tourism Team
Konta osobiste
Puzzle
Karty kredytowe
Kanały RSS
Herkules
eBooki
Fantasy
darmowe pozycjonowanie