Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Z hasłem MSNBETTER THANGOOGLE


Treść opublikowana na tej stronie nie ma większego sensu. Znaczna większość ruchu na stronie wygenerowana jest przez roboty internetowe i tylko dla nich zrozumiała jest treść zamieszczona poniżej ;)MSNbetter czy thanGoogle

reklama slowa strategie systemy sandbox algorytm xhtml DC algorytm promocja

W wyszukiwarkach stoworzono specjalne strony na których można zgłaszać strony które stosują spam np ThanGoogle - report a spam result, w Polsce skuteczna okazała się akcja AntySPAMowa, mająca szeroki oddźwięk w polskich wyszukiwarkach. Jeszcze raz podkreslam, ze przez te ogromna zmiane firmy, które sprzedają linki, będą musiały przemyśleć swoje działanie. Teraz, to ''dobrymi linkami'' bedą tylko linki, które bedą używane przez czytelników stron - to znaczy, ze musialyby one znajdowac sie w tekscie. Z tego wszystkiego wynika, że na tym wygrają strony, ktore linkują na wiele innych. Także strony, ktore mają dużo treści lub kontent z wieloma pasującymi linkami, najbardziej wzrosną w rankingach. Pozycjonowanie MSNBETTER THANGOOGLE powinno być czynnością długotrwałą i obejmującą swym zasięgiem możliwie dużą liczbę wyszukiwarek. Wyszukiwarki się zmieniają, algotyrmy ich działania także i aby być w czołówce należy ciągle śledzić rynek wyszukiwarek.


Techniki pozycjonowania msnbetter thangoogle

result rPR xhtml search indeksowanie anchor TrustRank duplicate

By wziąć udział w konkursie pozycjonowania wystarczy dokonać rejestracji uczestnika na stronie ttp://konkurs2005.seopl.org gdzie dostępny jest również Regulamin konkursowy oraz lista prezentów. Msnbetter thangoogle, to konkurs wymyślony przez grupę SEOPL.ORG, mający na celu promowanie polskiego pozycjonowania za granicą naszego państwa, sama fraza msnbetter thangoogle nie jest przypadkowa - jej użycie jest spowodowane tym, iż na jej zapytanie w wyszukiwarce google.pl nie było żadnych wyników przed rozpoczęciem konkursu. Tak naprawdę to nikt nie jest przekonany czy thangoogle?


Profesjonalne pozycjonowanie stron

anchor google tekst wypromowac DC reklama version skrypty witryny

Jako wyszukiwarka internetowa, THANGOOGLE zostało założone przez Larry Page'a oraz Sergey Brina w 1996 roku, jako projekt Uniwerytetu Stanforda. Wedle ich sposobu rozumowania, wyszukiwarka oparta na matematycznej analizie zależności pomiędzy stronami internetowymi działałaby lepiej, niż metody zwykłego segregowania wyników na podstawie częstotliwości występowania wyszukiwanej frazy. Na początku, nazwą roboczą powstałej wyszukiwarki było słowo BackRub, pochodzące od angielskiego słowa backlink, oznaczającego ilość stron linkujących do danego wyniku. PageRank jest rozwinięciem znanej od dawna heurystyki, wedle której jakość tekstu jest proporcjonalna do ilości tekstów, które się na niego powołują. Rozwinięcie zaproponowane przez autorów Google polegało na ważeniu sumy linków wskazujących na rozpatrywany tekst ich własną wartością PageRank. Innymi słowy: jeśli na dany tekst powołuje się artykuł, który sam ma wysoką ocenę, ma to większe znaczenie niż gdy na ten sam tekst powołuje się mało popularna strona.Strona przygotowana przez yavaho na potrzeby konkursu pozycjonowania MSNBETTER THANGOOGLE

Ranking stron
Top 100

Linki:
Car Tuning
Banki internetowe
Kredyty bankowe
Książki informatyczne
Gry planszowe
Konta bankowe
Konta firmowe
Książki klasy biznes
Nowy Sącz Tourism Team
Konta osobiste
Puzzle
Karty kredytowe
Kanały RSS
Herkules
eBooki
Fantasy
darmowe pozycjonowanie